Mükemmel bisiklet bakımı

Yerel Shimano Yetkili Servis Noktası

Yardıma hazır

Bisikletiniz birinci önceliğinizdir, böylece her Shimano Service Center istediğiniz zaman gelebilirsiniz. Sorularınızı yanıtlamaya, bisikletinize servis yapmaya ve en son teknolojilerimizi göstermeye hazırız.

Hizmetlerimizi keşfedin

Profesyonel bisiklet bakımı

Bisikletlere yalnızca servis yapmayız, onları önemseriz. Bisikletinize kavuşmanız için ne gerekiyorsa yaparız. İster bir sorunu çözmek ister normal bakım yapmak olsun, Shimano ürünleri konusunda eğitimli ustalarımız en son Shimano teknolojilerini ve orijinal parçaları kullanırlar.

Hakkımızdaki her şeyi okuyun

Size yakın

Avrupa genelinde Shimano Service Center bulabilirsiniz. İtalya’dan İzlanda’ya nerede ve ne zaman olursa kanatlarımız altındasınız. Her Servis Merkezi, biz bisikletinize bakım yaparken, benzersiz kalite, güvenilirlik ve güvenlik sağlar.

Servis merkezinizi bulun
alt alt

XTR M9100 Serisi

27 yıllık geliştirmeden sonra, tekrar en üstün MTB yarış bileşenleri ile başladığımız yerdeyiz. Yeni MTR M9100 Serisi en iyi performans ve deneyim için en yüksek düzeyde rekabetçi dağ bisikleti yarışı ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. 

İşte karşınızda, XTR (Ingilizce)
alt alt

SHIMANO STEPS

Tüm bisikletçilere sunulan geniş bir yelpazede e-bike sistemlerini geliştiriyoruz ve üretiyoruz. Dünya genelinde, 160’ı aşkın bisiklet markası güçlü göbek motorlarımız, uzun mesafeli bataryalarımız ve bisiklet yol bilgisayarlarımız ile donatılır.

Yeni bir e-bike mı arıyorsunuz? Hangi bisikletin sürüş tarzınıza uygun olduğuna bakın. 

SHIMANO STEPS’i keşfedin (Ingilizce)

Shimano Service Center ile iletişime geçin

Mükemmel bir bisiklet bakımı sunuyoruz

  • Eğitimli ve Sertifikalı Ustalar

  • En Son Shimano Teknolojisi

  • Orijinal Shimano Parçaları