Frequently Asked Questions

Spotrebiteľ

Čo sú Shimano Service Centers?

Shimano Service Centers sú globálnou sieťou nezávislých predajcov bicyklov. Spájame skvelú starostlivosť o bicykel  s najnovšími technológiami a vďaka tomu vám poskytujeme najlepší možný servis.

Kde nájdem Shimano Service Centers?

Predajcu vo svojom okolí nájdete na našom Vyhľadávači predajcov po vybratí svojej polohy. 

Aké sú otváracie hodiny Shimano Service Centers?

Shimano Service Centers sú vlastnené a prevádzkované nezávislými subjektami, takže otváracie hodiny sa líšia. Konkrétne informácie o najbližšom predajcovi nájdete vo Vyhľadávači predajcov.

Majú Shimano Service Centers k dispozícii všetky výrobky Shimano na sklade?

Shimano Service Centers majú najbežnejšie Shimano Original Parts. Obráťte sa na najbližšieho predajcu, aby ste zistili dostupnosť konkrétneho komponentu. Svojho najbližšieho predajcu môžete nájsť prostredníctvom Vyhľadávača predajcov.

Môžem priniesť svoj cestný/horský/elektro bicykel do Shimano Service Center?

Zamestnanci Shimano Service Centers sú vyškolení na servis komponentov Shimano pre cestné, horské, mestské a elektrobicykle Shimano STEPS. Preto by vám Shimano Service Centers mali byť schopné poradiť najlepšie. Keďže Shimano Service Centers sú vlastnené a prevádzkované nezávislými predajcami bicyklov, môžu sa slobodne rozhodovať o tom, ako vybavovať požiadavky.

Kde nájdem cenník služieb poskytovaných Shimano Service Centers?

Každé Shimano Service Center je nezávisle vlastnená a prevádzkovaná spoločnosť, takže ceny sa líšia. Ak potrebujete ďalšie informácie, odporúčame vám navštíviť webovú lokalitu predajcu alebo obchod. Predajca by mal zabezpečiť transparentnosť pri stanovovaní cien. Ak chcete nájsť svojho najbližšieho predajcu, použite náš Vyhľadávač predajcov.

Sú Shimano Service Centers potrebné na opravu a údržbu každého komponentu bicykla Shimano?

Každé Shimano Service Center je nezávisle vlastnená a prevádzkovaná spoločnosť, ktorá sa môže slobodne rozhodovať o spôsobe vybavovania požiadaviek. Budujeme silné partnerstvá so svojimi Shimano Service Centers prostredníctvom školení a podpory, aby sme vám zabezpečili čo najlepšie služby.

Keď ich navštívite so svojím bicyklom alebo komponentom s požiadavkou na servis, nezabudnite priniesť aj všetky doklady, ako je napríklad doklad o kúpe.

Opravujú Shimano Service Centers aj rybárske alebo veslárske vybavenie Shimano?

Shimano Service Centers sú predajcovia bicyklov a poskytujú servis iba pre komponenty bicyklov.

Ako zistím, či je predajca Shimano Service Center?

Všetci predajcovia, ktorí sú Shimano Service Center, majú značku Shimano Service Center vonku aj vnútri obchodu. 

Kde nájdem informácie o výrobkoch Shimano?

Ak sa chcete dozvedieť viac o výrobkoch Shimano, navštívte webovú stránku Shimano Bike.

Predajca

Môže sa môj obchod stať Shimano Service Center?

Vyzývame predajcov bicyklov, aby sa prihlásili do našej siete. Keďže sme odhodlaní poskytovať spotrebiteľom, ktorí používajú výrobky Shimano, vynikajúcu starostlivosť o bicykel, máme špecifické požiadavky na zabezpečenie toho, aby predajcovia splnili tieto očakávania.

Minimálne požiadavky zahŕňajú zamestnávanie mechanika, fyzickú predajňu  s verejne prístupným vchodom, profesionálny servis a výstavné priestory, absolvovanie online technických školení Shimano a sklad Shimano Original Parts.

Ak sa chcete porozprávať o svojej spôsobilosti, obráťte sa na nás.

Aké služby môžem od Shimano Service Center očakávať?

Úplný prehľad služieb ponúkaných Shimano Service Centers nájdete na stránke Služby.