Twój rower nie ma przed nami tajemnic

alt alt

Serwis i konserwacja

Rutynowa konserwacja roweru pomaga uniknąć problemów podczas dojazdów do pracy i na trasie. Pozwala też uniknąć niespodziewanych i niepotrzebnych kosztów serwisu. Regularna obsługa serwisowa roweru przez wyszkolonych mechaników wydłuża żywotność Twojego roweru i zwiększa przyjemność z jazdy.

alt alt

Diagnostyka i naprawa

Słyszysz nietypowy dźwięk lub uważasz, że coś jest nie tak z przerzutką lub łańcuchem? A może hamulce wymagają naprawy? Nasi serwisanci są gotowi do pomocy.

alt alt

Ulepszenie i wymiana

Wiemy, jak ważne jest, aby czuć się dobrze na rowerze. Czasami nawet niewielka zmiana może stanowić ogromną różnicę i poprawić kolarskie osiągi. Chcesz udoskonalić swój rower? Nasi specjaliści mogą dokonać niezbędnych regulacji przerzutek, hamulców i innych kluczowych części oraz zaproponować upgrade komponentów zgodnie z Twoimi potrzebami.

Znakomicie dbamy o rowery

  • Wykwalifikowani i certyfikowani mechanicy

  • Najnowsze technologie Shimano

  • Oryginalne części Shimano

alt alt

Przegląd roweru elektrycznego

Rowery elektryczne wymagają szczególnej dbałości, którą mogą zapewnić nasi mechanicy przeszkoleni przez Shimano. Możemy sprawdzić i zaktualizować oprogramowanie lub przetestować wydajność akumulatora e-bike’a. Rowery elektryczne są szybsze niż tradycyjne rowery, więc sprawdzamy również hamulce, które mogą zużywać się szybciej.

alt alt

Obsługa techniczna podczas wakacji

Oferujemy ustandaryzowany poziom obsługi w całej Europie. Potrzebujesz profesjonalnej obsługi technicznej podczas urlopu nad Gardą? W trakcie zjazdu ze szczytu Mont Ventoux Twój rower zaczął wydawać dziwny dźwięk? Udaj się do najbliższego Shimano Service Center, gdzie możesz liczyć na równie wysoki poziom obsługi, jak w swoim mieście.

alt alt

Fachowa pomoc

Masz pytania dotyczące roweru lub jego eksploatacji? U nas uzyskasz najlepsze porady. Wiemy wszystko o rowerach i najnowszych technologiach Shimano. Zawsze chętnie pomożemy znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania.