Shimano Service Center

Serwis rowerowy pod patronatem Shimano

Gotowi, by pomóc

Twój rower jest dla nas najważniejszy i serdecznie zapraszamy do dowolnego Shimano Service Center. Odpowiemy na Twoje pytania, wykonamy przegląd Twojego roweru i zaprezentujemy nasze najnowsze technologie.

Poznaj nasze usługi

Profesjonalna obsługa techniczna roweru

Nie tyle wykonujemy przegląd roweru, co otaczamy go prawdziwą troską. Robimy wszystko, co konieczne, by oddać gotowy rower w Twoje ręce. Przeszkoleni przez Shimano mechanicy wykorzystują najnowsze technologie i oryginalne części Shimano – zarówno przy naprawie, jak i standardowym przeglądzie.

Dowiedz się więcej o nas

Blisko Ciebie

Warsztaty Shimano Service Center są dostępne w całej Europie. Znajdziesz nas wszędzie – od Włoch po Islandię. Twój rower jest w najlepszych rękach – każde Shimano Service Center zapewnia niezrównaną jakość, niezawodność i bezpieczeństwo.

Znajdź Shimano Service Center
alt alt

SHIMANO STEPS

Opracowujemy i produkujemy różnorodne systemy do rowerów elektrycznych, które spełniają wymagania wszystkich rowerzystów. Ponad 160 marek na całym świecie wyposaża swoje rowery w silniki centralne, akumulatory umożliwiające jazdę na długich dystansach oraz komputery rowerowe Shimano STEPS. 

 

Szukasz nowego e-bike’a? Znajdź rower dopasowany do Twojego stylu jazdy.

 

Poznaj naszą markę

Znakomicie dbamy o rowery

  • Wykwalifikowani i certyfikowani mechanicy

  • Najnowsze technologie Shimano

  • Oryginalne części Shimano